Zakopane - Ośrodek Wypoczynkowy „TATRZAŃSKA"

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Tatrzańska" znajduje się w Zakopanem. Miasto leży w otoczeniu Tatr i jest najwyżej położonym polskim miastem. Warto tam pojechać o każdej porze roku, ponieważ bez względu na aurę, zawsze można w tym mieście liczyć na masę atrakcji. Zimą Zakopane staje się turystyczną stolicą Polski – w Tatrach przygotowano wiele stoków dla narciarzy i snowboardzistów. Późna wiosna i lato to z kolei doskonała pora na piesze wycieczki po górach. Oprócz szlaków dla pieszych, w Tatrach wytyczono również ścieżki rowerowe. Trasy turystyczne prowadzą na górskie szczyty albo wzdłuż górskich dolin. Kto nie lubi wspinania się po górach, a chciałby podziwiać niesamowite widoki rozciągające się ze szczytów, może skorzystać z jednej z kolejek górskich, prowadzących na Gubałówkę, Kasprowy Wierch albo Butorowy Wierch. Miłośnicy kąpieli mogą się wybrać na Antałówkę, gdzie urządzono basen geotermalny. W pobliżu Gubałówki organizowane są przejażdżki konne.

Tatrzańska jest nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie urządzonym w stylu regionalnym (zakopiański styl budynku, drewniane, rzeźbione góralskie meble). Ośrodek dysponuje 40 miejscami noclegowymi w komfortowo wyposażonych pokojach 2-,3-,4-osobowych. Każdy wyposażony jest w TV,  łazienkę z prysznicem, kompletem ręczników i suszarką, ponadto czajnik, komplet szklanek, sztućce, bezpłatny dostęp do Internetu WiFi w całym budynku. Część pokoi posiada balkony. W ośrodku znajduje się urokliwa jadalnia w stylu regionalnym, w której serwowane są pyszne domowe i regionalne posiłki. Bezpośrednio przy budynku znajdują się darmowe miejsca parkingowe. Obiekt posiada dostęp do sąsiedniego budynku OW "Zakopiec", należącego do tego samego właściciela, gdzie zlokalizowany jest gabinet lekarski, sala kinezyterapii, baza zabiegowa oraz świetlica.

 

Ośrodek posiada 

 • dostęp do Internetu WiFi
 • parking
 • kije Nordic Walking 
 • windę

 

Atutem Ośrodka jest również lokalizacja:

 • górne partie Zakopanego, niezwykle zielona i spokojna okolica
 • świetna dostępność komunikacyjna : 150m od obiektu znajduje się przystanek autobusowy, dzięki temu nasi Goście bez trudu dostaną się do centrum i Krupówek (ok.2,5km) oraz dworców PKP i PKS (ok.3km)
 • przy górskich szlakach turystycznych, która stwarza idealne warunki do uprawiania pieszej turystyki górskiej (bezpłatnie pożyczamy kije do Nordic Walking) oraz sportów zimowych
 • 350m od wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego (Dolina Olczyska)
 • 500m od kompleksowo przygotowanego stoku narciarskiego Nosal (duży wybór stoków narciarskich – od „oślich łączek” po stromą trasę dla profesjonalistów, wyciągi, wypożyczalnie sprzętu, szkółka narciarska)
 • niedaleko Kuźnic i dolnej stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch
 • 600m od jednego z najpiękniejszych zabytków architektury drewnianej na Podhalu - Kaplica w Jaszczurówce

 

 

turnusy rehabilitacyjne - ceny i terminy

7 - dniowe pobyty profilaktyczno-lecznicze - terminy i ceny

7 - dniowe pobyty wypoczynkowe - terminy i ceny